KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10155020
nr 1015 5020
Akvareller
2 st, Henry Thomas Alken, Jaktmotiv, Signerade 1821, 28x37
Utrop:
15.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 25 januari 2016
kl 20:22:28
25/1 18:24:26
- Klassiska